Cześć!
Jestem Mateusz, student trzeciego roku bezpieczeństwa narodowego, miłośnik piłki nożnej. Spytacie pewnie skąd pomysł na prowadzenie bloga o tematyce filmowej... Odpowiedź jest prosta!
Filmy były są i będą tworzone, jednak w dzisiejszych czasach kinowe nowości zalewają nas nieustannie. Spośród ogromu filmów nie łatwo jest wybrać coś oryginalnego i ciekawego, a przecież każdy z nas lubi spędzać wieczory przy dobrym filmie. Powiecie pewnie, że każdy z nas ma inny, odmienny gust. Nie szkodzi, postaram się pisać o różnych gatunkach, a więc nie tylko tych "męskich" jak thriller, a też o tych subtelnych, zmysłowych i tragicznych lubianych szczególnie przez płeć piękną.
Prezentowane recenzje filmów będą miały charakter subiektywny dlatego też proszę o Wasze komentarze, odczucia na ich temat. Nie przedłużając... Zróbmy coś wspólnie by czas poświęcony na filmy nie był czasem straconym.
Zapraszam!;)
Świetny pomysł, Gratuluję odwagi.
OdpowiedzUsuń