Trzymający w napięciu film Scotta Franka opowiada historię byłego policjanta, który stanie twarzą w twarz z bezwzględnymi, groźnymi przestępcami. Czy misja detektywa powiedzie się? Sprawdźcie!
Genialna gra aktorska Liama Neesona. Polecam!
poniedziałek, 24 listopada 2014
Eliza Graves (2014)
Zaskakujący i nieprzewidywalny do samego końca thriller w reżyserii Brada Andersona. Opowiada o codziennym życiu pacjentów szpitala psychiatrycznego i ich ciężkich chorobach umysłu. Jaką zagadkę skrywa piękny zamek i czy prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć obłęd? Tego Wam nie zdradzę! Film kryje w sobie wiele tajemnic. Jest powiązaniem dramatu, romansu i filmu akcji. Zachęcam do obejrzenia i dzielenia się własnymi przemyśleniami.
Miłego seansu!
O blogu ...
Cześć!
Jestem Mateusz, student trzeciego roku bezpieczeństwa narodowego, miłośnik piłki nożnej. Spytacie pewnie skąd pomysł na prowadzenie bloga o tematyce filmowej... Odpowiedź jest prosta!
Filmy były są i będą tworzone, jednak w dzisiejszych czasach kinowe nowości zalewają nas nieustannie. Spośród ogromu filmów nie łatwo jest wybrać coś oryginalnego i ciekawego, a przecież każdy z nas lubi spędzać wieczory przy dobrym filmie. Powiecie pewnie, że każdy z nas ma inny, odmienny gust. Nie szkodzi, postaram się pisać o różnych gatunkach, a więc nie tylko tych "męskich" jak thriller, a też o tych subtelnych, zmysłowych i tragicznych lubianych szczególnie przez płeć piękną.
Prezentowane recenzje filmów będą miały charakter subiektywny dlatego też proszę o Wasze komentarze, odczucia na ich temat. Nie przedłużając... Zróbmy coś wspólnie by czas poświęcony na filmy nie był czasem straconym.
Zapraszam!;)
Jestem Mateusz, student trzeciego roku bezpieczeństwa narodowego, miłośnik piłki nożnej. Spytacie pewnie skąd pomysł na prowadzenie bloga o tematyce filmowej... Odpowiedź jest prosta!
Filmy były są i będą tworzone, jednak w dzisiejszych czasach kinowe nowości zalewają nas nieustannie. Spośród ogromu filmów nie łatwo jest wybrać coś oryginalnego i ciekawego, a przecież każdy z nas lubi spędzać wieczory przy dobrym filmie. Powiecie pewnie, że każdy z nas ma inny, odmienny gust. Nie szkodzi, postaram się pisać o różnych gatunkach, a więc nie tylko tych "męskich" jak thriller, a też o tych subtelnych, zmysłowych i tragicznych lubianych szczególnie przez płeć piękną.
Prezentowane recenzje filmów będą miały charakter subiektywny dlatego też proszę o Wasze komentarze, odczucia na ich temat. Nie przedłużając... Zróbmy coś wspólnie by czas poświęcony na filmy nie był czasem straconym.
Zapraszam!;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)